Agnieszka Staszewska-Nowak ginekolog-położnik

W 2005 ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu. W 2014 uzyskała tytuł specjalista ginekolog-położnik. Od 2018 roku jest ginekologiem-onkologiem z możliwoscią przeprowadzania operacji w zakresie ginekologii onkologicznej. Od 2007 roku pracuje w Szpitalu Miejskim im. Fr. Raszei.
Praca jest jej pasją. Lubi wyzwania, więc ginekologia i położnictwo dają jej poczucie spełnienia zawodowego. Czuje się dobrze zarówno na sali operacyjnej, jak również na porodówce. Lekarzem chciała zostać już od 7 klasy szkoły podstawowej.
Jest mamą dwójki dzieci, a w wolnym czasie lubi jazdę motocyklem.

Paweł Zwolankiewicz ginekolog-położnik

Absolwent poznańskiej Akademii Medycznej, studia ukończył w 1992 r. Specjalizację z ginekologii i położnictwa obronił w 2000 r. Od wielu lat związany z Oddziałem Położniczo-Ginekologicznym w Szpitalu Miejskim im. Fr. Raszei. Pracuje zarwno na oddziale ginekologicznym, jak i sali porodowej.
W swojej pracy największy nacisk kładzie na dobry kontakt z pacjentką. Opiekę nad pacjentkami prowadzi w pełnym zakresie ginekologicznym.
Fascynuje się Bieszczadami i jest wielkim fanem motocykli Harley Davidson.

Katarzyna Kaja położna

Absolwentka WSZ w Kaliszu, Studia Podyplomowe - WSB w Poznaniu. Specjalistka Pielęgniarstwa Położniczo-Ginekologicznego z długoletnim doświadczeniem, które zdobywa, pracując w Szpitalu Miejskim im. Fr. Raszei w Poznaniu. Często uczestniczy w konferencjach naukowych m.in. Fundacji Rodzić po Ludzku. Zwolenniczka zgodnego życia z naturą. Prywatnie żona, matka i babcia wspaniałych chłopców.
Uważa, że doświadczenie i umiejętne słuchanie drugiego człowieka pozwalają go wspierać w chwili dla niego potrzebnej.