Agnieszka Staszewska-Nowak ginekolog-położnik

W 2005 ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu. W 2014 uzyskała tytuł specjalista ginekolog-położnik, obecnie jest w trakcie drugiej specjalizacji z ginekologii onkologicznej. Od 2007 roku pracuje w Szpitalu Miejskim im. Fr. Raszei, obecnie także w Klinice Onkologii Ginekologicznej Szpitala im. Przemieniania Pańskiego.
Praca jest jej pasją. Lubi wyzwania, więc ginekologia i położnictwo dają jej poczucie spełnienia zawodowego. Specjalizuje się w operatywie, czuje się dobrze zarówno na sali operacyjnej, jak również na porodówce. Lekarzem chciała zostać już od 7 klasy szkoły podstawowej.
Jest mamą dwójki dzieci, a w wolnym czasie lubi jazdę motocyklem.

Agnieszka Staszewska-Nowak - ZnanyLekarz.pl
Paweł Zwolankiewicz ginekolog-położnik

Absolwent poznańskiej Akademii Medycznej, studia ukończył w 1992 r. Specjalizację z ginekologii i położnictwa obronił w 2000 r. Od wielu lat związany z Oddziałem Położniczo-Ginekologicznym w Szpitalu Miejskim im. Fr. Raszei. Pracuje zarwno na oddziale ginekologicznym, jak i sali porodowej.
W swojej pracy największy nacisk kładzie na dobry kontakt z pacjentką. Opiekę nad pacjentkami prowadzi w pełnym zakresie ginekologicznym.
Fascynuje się Bieszczadami i jest wielkim fanem motocykli Harley Davidson.

Paweł Zwolankiewicz - ZnanyLekarz.pl
Dorota Zielińska dietetyk

Asolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka oraz Dietetyka. Doświadczenie i umiejętności zdobyła dzięki praktykom w poradniach dietetycznych, szpitalach oraz przedszkolach. Swoją wiedzę wciąż poszerza na licznych szkoleniach i konferencjach naukowych, aby móc pomóc każdemu pacjentowi.
W swojej pracy nacisk kładzie na indywidualne podejście do każdego z pacjentów, dlatego dopasowuje dietę indywidualnie, aby zarazem było smacznie jak i zdrowo.
Prowadzi dietoterapię w chorobach m.in.: zespół policystycznych jajników, cukrzyca (1 i 2 typu oraz ciążowa), nadciśnienie tętnicze, hiperlipidemia, miażdżyca, celiakia i nietolerancja glutenu, nietolerancje pokarmowe, niedokrwistość, choroby wątroby, choroba wrzodowa. Konsultacje dietetyczne i planowanie indywidualnych programów dietetycznych dla kobiet planujących macierzyństwo, kobiet w okresie ciąży i matek karmiących.

Katarzyna Kaja położna

Absolwentka WSZ w Kaliszu, Studia Podyplomowe - WSB w Poznaniu. Specjalistka Pielęgniarstwa Położniczo-Ginekologicznego z długoletnim doświadczeniem, które zdobywa, pracując w Szpitalu Miejskim im. Fr. Raszei w Poznaniu. Często uczestniczy w konferencjach naukowych m.in. Fundacji Rodzić po Ludzku. Zwolenniczka zgodnego życia z naturą. Prywatnie żona, matka i babcia wspaniałych chłopców.
Uważa, że doświadczenie i umiejętne słuchanie drugiego człowieka pozwalają go wspierać w chwili dla niego potrzebnej.